KONST / Litografier / Färglitografi 14332156
nr 1433 2156
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 77/100. Färglitografi, bildmått: 20x13cm, yttermått inklusive ram: 36x28cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:10:01
21/11 16:37:28
700 kr
22/11 19:06:26
22 nov